Nový článok č.1

Autor: Pavol Tkáč | 27.10.2011 o 3:00 | (upravené 27.10.2011 o 3:20) Karma článku: 2,61 | Prečítané:  911x

Nezmením názov článku, po prvé nechce sa mi a po druhé nevidím dôvod, keď si myslím, že tento názov je pre tento článok úplne super, alebo aspoň dosť adekvátny k tomu, ako sa teraz cítim a čo by som rád povedal a teda aj napísal. Je to viac zaujímavé. A či sa to zdá len mne? No snáď nie a keď už náhodou aj áno, tak to proste nečítajte a bude fajn :)

Každopádne som dlho nič nenapísal. Sám neviem čo napísať, či článok o mojom okolí, či o mojom živote a či o samom sebe.

Tento príspevok patrí k mojím minútovým postrehom, teda minútka písania, no aj možno kúsok viac.

Snáď nikoho neirituje tento článok. Snáď nikomu nevadí, že som si dovolil napísať o mojich pocitoch a snoch. No a ak to niekomu náhodou vadí, nech sa tým proste zadrhne. Myslím na ľudí, no hlavne sám na seba, aj keď to znie dosť egoisticky. Každý z nás je egoista, v akomkoľvek zmysle a či si to vôbec uvodomuje alebo nie. Ja si toho vedomý som. Som egoista a egocentrik, no verím, že aspoň jedna osoba okolo mňa by povedala, že myslím aj na ľudí vôkol. Pravda je, že dosť často myslím na moje okolie s úmyslom nejako to využiť, no sám viem, že čím viac chcem niekoho využiť, tým viac mi na tej danej osobe záleží. Nazvem to kúskom svetla v tme, alebo trošku menej pekne, príjemný zápach v ho*ne.

Verím, že kúsok mojej duše je stále dobro. Verím, že nie som až také hovado ako si o sebe sám myslím. Je to stále subjektívny pohľad. Pravdu vedia povedať ľudia okolo mňa. Teda verím aj v to, že tí čo sú vôkol mňa a stoja pri mne, tak ma aj v dobrom berú. Verím. Dúfam.

Ako povedala pani doktorka, ktorej meno nebudem citovať, zlý nie som, len sa moc podceňujem a až veľmi chcem vyhovieť ľuďom v mojom okolí. No vraj nie vždy sa to dá. BOHUŽIAĽ

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?